Ručně vyřezávané desky s vlastním motivem na zakázku

Chcete opravdu originální dárek, který nikdo nemá? Můžete mít na gramodesce ručně vyřezaný portrét někoho blízkého, čtyřnohého mazlíčka anebo i auto či motorku. Stačí poslat fotku, kterou přiložíte do formuláře níže a já vám zašlu náhled ke schválení spolu s cenovou nabídkou.

U vlastních motivů jsou ceny individuální, záleží na času přípravy i náročnosti motivu samotného. Orientačně ceny začínají na 650 Kč.

Vyplňte poptávku
Jméno (povinné):
Váš email (povinné):
Poznámka (nepovinné):
Přiložte obrázek (max. 2MB)

Při výrobě desky na zakázku akceptuji pouze platbu předem na účet. Nemusíte mít ovšem strach o svoje investice, platba probíhá vždy až po finálním schválení hotového motivu.

Po obdržení poptávky vás budu kontaktovat, dohodneme všechny detaily a až potom se pustím do výroby. Případné dotazy Vám rád zodpovím na e-mailu michal@mindik.cz nebo telefonicky na čísle 604 923 471.

Zákazník odesláním poptávky potvrzuje, že si není vědom žádné skutečnosti, která by omezovala použití jím požadovaného motivu "na zakázku". Mindik Vinyl Art, s přihlédnutím k této skutečnosti, nenese žádnou odpověnost za případný konflikt s autorským zákonem, protože je pouze dodavatelem vybraného motivu dodaným zákazníkem.

Odesláním formuláře souhlasíte s Pravidly ochrany osobních údajů Mindik Vinyl Art.